• ...

• 📢 Od 27 stycznia do 27 lutego br. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych przechodzą na kształcenie zdalne. Dzieci z klas I-IV i przedszkolaki kontynuują naukę stacjonarnie.

• Uwaga konkurs!

• Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie profilaktycznym pt. " W jaki sposób chronić się przed koronawirusem".

Regulamin dostępny u wychowawców.

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny  "Zabawa sztuką"
          • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Zabawa sztuką"

• Uczniowie klasy I podczas Zajęć Kształtujących Kreatywność realizują zadania projektowe mające na celu wprowadzenie dzieci w świat sztuki,rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno, a także rozwijanie ich talentów.

Do tej pory dzieci wykonały następujące zadania:

"Drzewo życia "- wykonanie pracy inspirowanej obrazem Gustawa Klimta

"Matematyka w obrazach" -ćwiczenia spostrzegawczości oraz wykonanie pracy inspirowanej obrazami Jaspera Johnsa

"Twarzą w twarz"- spotkanie z Vincentem van Goghiem, przybliżenie postaci artysty i wykonanie pracy inspirowanej obrazem "Gwieździsta noc"

Poniżej krótka fotorelacja z przeprowadzonych zajęć.